E-polis a my

Chceš počuť náš príbeh? Tak čítaj ďalej o nás a našej ceste, na ktorú sme vykročili spoločne s našimi priateľmi, aby sme dosiahli vysnený cieľ .

Za troma modrými horami, Matrou – Tatrou – Fatrou, tam kde sa ani piesok nelial, ani voda nesypala, kde iba myška jednostaj klikala a bežný svet sa premenil na virtuálny, sa „duo“ mladých rozhodlo skúsiť šťastie.

„Vybrali sme sa do internetovej „Globálnej dediny“, pretože chceme inšpirovať každého Slováka dobrým dizajnom, rozosmiať, poučiť a zaručiť TOP VÝBER. Povedzte, veď kto nechce mať radosť z dobrého nákupu?“

Ona je nízka a odvážna. On je vysoký a priamočiary. A ich priatelia sú vždy po blízku, keby sa niečo zomlelo... Stretli sa v Globálnej dedine, potvrdili si priateľstvá a po nejakom čase začali premýšľať. 

"Kyberpriestor nás úplne vcucol a nechcel nás pustiť! Na začiatku to bolo desivé! Ale napokon sme sa rozhodli v ňom zostať a nepokúšať sa ho opustiť, pretože má mnoho výhod... Nakupuješ rýchlo, jednoducho, intuitívne a z gauča vlastného domu. Máš široký výber a balíček s vecičkou príde priamo pod dvere. Má to však aj jednu nevýhodu."

 

"Internetový chaos, neprehľadnosť, preplnenosť a množstvo e-shopov a ponúk, ktoré na teba kričia, ešte len sa objavíš na prehliadači! Nakoľko mám vedľa seba partnera, ktorý denne behá s vysávačom, neustále vysáva špinu, trepe koberce a upratuje, tak sa tento syndróm stal našim životným údelom. Pod vplyvom syndrómu sme sa rozhodli upratať tovar a informácie - vytvoriť akýsi ŠUFLÍK. Snažíme sa vyhodnotiť, pretriediť a vyselektovať kvalitné a originálne produkty na trhu, urobiť najlepší výber pre pohodlné nakupovanie a PORIADOK. Pre výnimočný dizajn, ktorý tak milujeme!"

"Chceme vniesť do internetového nakupovania ľudský rozmer, chceme humanizovať virtuálny priestor, aby sme všetci mohli rýchlejšie, pohodlnejšie a radostnejšie nakupovať, a to len na jednom portáli. Vždy ponúkame TOP výber produktov, ktoré sú trendy, originálne a inšpirujú sa tradíciami. Žiadne „rýchlokvasky“ za pár centov.“

"Tešíme sa spolupráci s novými značkami, dizajnérmi, nadšencami vlastného štýlu a výrobcami, ktorí sa rozhodli vstúpiť na trh s originálnou myšlienkou."

 

A začal sa boj s prebytočným, nekvalitným a tuctovým tovarom. Začalo sa obdobie odmietania a obdobie pátrania po dizajnéroch novej doby. Putovanie po krajinách od východu až po západ „duo“ síce vyčerpalo, ale dnes sú tu pre poriadok a pre spokojného zákazníka.

Dnes môže zákazník nakupovať intuitívne, rýchlo, kedykoľvek a kdekoľvek. K dispozícii sú mu vecičky dobrej kvality a znamenitej originality - každú chvíľu nová ponuka, ako bonus: rady či typy pre zážitok z každého dňa. Okrem toho má 14 dní na prípadné vrátenie vecičky - ak nesplnila očakávania, záruka je na všetko 24 mesiacov, doprava objednaného nákupu nad 100 eur zdarma a úžasná pridaná hodnota pre zákazníka 3 garancie:


K tomu ešte vernostné programy, výpredaje, informácie o zľavách - novinkách priamo na e-mail a poučné čítanie o zaujímavostiach na našom Blogu.

Tovar zasielame v rámci Slovenskej republiky, štátov EÚ aj mimo EÚ prostredníctvom spoľahlivej spoločnosti DPD. Platby za tovar zatiaľ prijímame prevodom na účet alebo vďaka dobierke, kedy náš zákazník vypláca tovar pri doručení kuriérom. Chceme sa naďalej zlepšovať a ponúknuť zákazníkom čo najradostnejší nákup, preto oceňujeme každý podnet a každý názor. 

 

Chceme sa stať značkou, ktorá nevyrába, ale vyberá TOP produkty pre radosť :)

  

e-polis a my

               

© E-polis.sk, 2015
reklamná agentúra - ROYAL MEDIA SK, s.r.o.