O nás

 

Volám sa Alexandra Hajdučková. 

Milujem knihy, milujem dizajn a výnimočnú tvorbu. Milujem byť informovaná a milujem, keď sa svet spája pre dobré veci. Milujem svoju prácu.

Som iniciátorka projektu E-polis.sk, zakladateľka tejto on-line galérie, ktorá má za cieľ ponúknuť výnimočný priestor pre originálnu tvorbu, dizajn, kvalitné produkty a zároveň má informovať o inováciách či iniciatívach. Som on-line podnikateľka, copywriterka a marketingová špecialistka, kreatívna fotografka a maliarka s dušou umelca, spisovateľka. 

 

 hajdučková

 

Písali o našej vášni aj iní :)

 

Šikovná Alexandra (26) o svojej dizajnovej vášni: Pokiaľ ide o moje koníčky, viem pracovať non-stop!

Mladí ľudia pohnú svetom! Aj týmto článkom vám ukážeme, že sa netreba báť podnikať, chce to len chuť a vášeň robiť to, čo vás naozaj baví. A hlavne, ak máte tie najlepšie roky ešte pred sebou ;)

Alexandra Hajdučková je mladá 26-ročná dievčina, ktorá počúvla svoje srdce. Pustila sa do takého druhu podnikania, ktoré je v dnešnej dobe viac než populárne – založila e-shop. Aký? Prečítajte si v našom malom rozhovore.

V skratke, čo je to e-polis?
E-polis je originálna nákupná galéria, on-line dizajnový portál pre inšpiráciu aj nákup. Ponúkame priestor pre dizajnérov a značky z domova aj zo zahraničia. Plánujeme vo veľkých rozmeroch, pretože cieľom je byť „veľkým internetovým mestom“ s krásnymi vecami, čo na Slovensku ešte nemá obdobu. Zákazník sa k nám môže zatúlať každý deň, popozerať aké sú trendy, čo nové na blogu a kúpiť hoci len drobnosť, ktorá by ho potešila. Sme tu pre radosť zákazníka a chceme spájať dizajnérov z celého sveta, a teda sústrediť módu a trendy (všeobecne) u nás, na e-polis.sk.

Kedy vám napadlo začať predávať takéto dizajnové kúsky na webe?
Myšlienka mi skrsla v hlave už počas absolventskej praxe, keď som si hľadala ďalšie uplatnenie. Odmala som inklinovala k dizajnu, najmä úžitkovému umeniu a milovala maliarske remeslo. Aj keď ma vietor zavial na iné chodníčky, napriek tomu ma túžba s niečím podobným pracovať, nikdy neopustila. Sama tvorím a som schopná pracovať non-stop, ak sa to týka mojich koníčkov.

Má e-shop aj konkrétneho cieľového zákazníka?
Galéria je určená pre všetkých, ktorí milujú krásne veci a zaujímavé informácie.

Čo všetko na ňom ponúkate?
Ponúkame módu, kabelky, šperky, drobný nábytok, interiérové doplnky a sezónne vecičky, v tomto čase nádherné vianočné ozdoby. V blízkej budúcnosti plánujeme zvýšiť množstvo ponúkaného tovaru a zvýšiť počet značiek či dizajnérov, nadväzovať nové kontakty. Čo pre zákazníka bude znamenať, že každý týždeň bude nová ponuka! Okrem toho prevádzkujeme na portáli blog, zatiaľ pod názvom Bulletin, kde nájdete zaujímavé články.

Ste slovenským unikátom, alebo už tu doteraz niekto niečo podobné spustil?
Neviem o tom, žeby niečo podobné fungovalo. Nie sme zľavomat ani portál pre dizajnérov, ktorí nemajú certifikáty alebo oprávnenia. Išli sme na web s myšlienkou vytvoriť niečo unikátne. Sme ešte len na začiatku, ale chceme napredovať veľkými krokmi, chceme byť spoľahliví a chceme spájať slovenského zákazníka s dizajnom a módou, aké sa inde nebudú dať zadovážiť.

Čím ste výnimoční od iných e-shopov? Čo ponúkate navyše?
Ponúkame originalitu, ktorá tu je, ale iba na vybraných miestach. Aj od tých sa však líšime. Sme seriózni, plni elánu do práce, čím ponúkame radosť z nákupu. Ďalej vernostné body za nákupy, zľavy a výpredaje. A samozrejme, skvelé čítanie na blogu – úplne zadarmo!

(Zdroj: www.nitra.dnes24.sk)

               

© E-polis.sk, 2015
reklamná agentúra - ROYAL MEDIA SK, s.r.o.